ПОДОРОЖІ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ

Унікальний кейс Фарерських островів - віртуальна подорож в якій можна керувати реальними людьми. 

free bootstrap theme

Фарерські острови продемонстрували чудовий приклад кризових комунікацій в туризмі: як підняти настрій людям і фактично провести рекламну кампанію дестинації (поки решта чекає закінчення карантину). 

Як і більшість країн світу, Фарерські острови не оминув коронавірус та карантинні заходи з ним пов’язані. 17 березня Скандинавські авіалінії та Atlantic Airways перестали здійснювати пасажирські перевезення і архіпелаг виявився відрізаним від світу.

Mobirise
Фарерські острови - автономний регіон, що входить до складу Королівства Данії. Знаходиться в північній частині Атлантичного океану, між Шотландією та Ісландією. Населення - близько 50 000 осіб. Основна галузь економіки - риболовство. З 2012 року розвиток туризму здійснювався за урядовою програмою - метою якої було збільшити кількість туристів та доходів від туризму вдвічі. Щороку ці показники зростали в середньому на 15%. В результаті індустрія туризму вийшла на друге місце в економіці Фарер.

Поки більшість інших країн або взагалі зняли туризм з порядку денного, або думають над введенням «паспортів здоров’я», влада Фарер продемонструвала креативність, позитивний настрій та оптимізм. 15 квітня вони запустили проект Remote Tourism в рамках якого кожен охочий може здійснити віртуальний тур Фарерами

Але віртуальних турів багато - музеями, містами, локаціями. Карантину не вистачить, щоб всюди «подорожувати». Тому фарерці зробили щось дійсно круте й сучасне: вони перетворили віртуальний тур на гру, в якій з одного боку - реальний гід, а з іншого - користувачі, які можуть цим гідом керувати і дивитися на красу Фарерських островів очима гіда (ну, майже). 

Як це працює

Mobirise

Один раз на добу на сайті починається віртуальний тур. Гід, з камерою на голові, проводить екскурсію, яка демонструється онлайн. Дивитися і слухати екскурсію можуть всі бажаючі, а ті, кому пощастить, можуть на 1 хвилину отримати контроль над гідом - натискаючи кнопки керувати напрямком його руху, змусити бігти, або підстрибнути. 

Звісно, це не просто гра, чи віртуальний тур. Remote Tourism - проект в якому демонструються всі туристичні принади Фарер (музеї, природа, активності) і створюється відкладений попит.

Гід на тому боці екрану здійснює живу презентацію, а сайт проекту залінкований з Офіційним туристичним сайтом островів. Тож при нагоді, люди можуть додати Фарери у список дестинацій, які б хотіли відвідати в майбутньому. 

Я, наприклад, вже додав.


За тиждень, що минув від старту проекту, про нього розповіли CNN, Guardian, Telegraph, New Your Post, Fox News, Daily Mail та тисячі інших ЗМІ. 

Сподобалася стаття?
Поділіться зі знайомими: